937
page-template-default,page,page-id-937,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,fs-menu-animation-line-through,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Poniżej dowiesz się, na jakich zasadach możesz ze mną współpracować. 

Porada projektowa

 

Spotykamy się, by omówić rzuty Twojej nieruchomości oraz wskazać podstawowe funkcjonalności. Jeśli to możliwe – miejscem spotkania jest omawiana przez nas nieruchomość. Wspólnie określamy ogólną kolorystykę, polecam Tobie podstawowe marki/ produkty/ materiały wykończeniowe. Podczas rozmowy staram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości, omówić wstępne pomysły i sprawdzić, czy na danym metrażu realizacja ich jest możliwa. Po kilku dniach od spotkania dostajesz ode mnie rzut z proponowanymi i najlepszymi rozwiązaniami funkcjonalnymi dla Twojego wnętrza, orientacyjny budżet, linki do wybranych produktów oraz kontakty do sprawdzonych wykonawców/ dostawców.

Konsultacja

 

Jeśli jesteś przed zakupem mieszkania/domu lub wybierasz spośród kilku nieruchomości jest to idealny moment na konsultację. Obiektywnie ocenię, która nieruchomość ma największy potencjał. Skonfrontuje Twoje oczekiwania wnętrzarskie z danymi możliwościami funkcjonalnymi nieruchomości – z doświadczenia wiem, że 50m2 to pojęcie względne. Omówimy wybrane przez Ciebie rzuty wybranych nieruchomości, oszacujemy jaki budżet będzie konieczny na wykończenie mieszkania. Po kilku dniach dostaniesz podsumowanie mailowe z wypisanymi wadami i zaletami konkretniej nieruchomości, szacunkowy budżet oraz uproszczony układ funkcjonalny nieruchomości.

Projekt kompleksowy

 

Celem stworzenia projektu kompleksowego jest bezbolesne przeprowadzenie Ciebie od etapu szczegółowego wywiadu, przez wizualizacje fotorealistyczne i projekt wykonawczy do realizacji. Dostarczam tutaj wszelkie niezbędne informacje, by projekt przedstawiony na wizualizacjach zaistniał w twojej nieruchomości. Proces trwa (w zależności od metrażu) od miesiąca do trzech miesięcy. W efekcie otrzymujesz wizualizacje fotorealistyczne, rysunki wykonawcze, spis wszystkich wykorzystanych produktów, szczegółowy kosztorys, niezbędne wyceny elementów na zamówienie, wycenę prac wykończeniowych od jednego z polecanych przeze mnie wykonawców.

Etapy współpracy

1/4 – spotkanie zapoznawcze oraz wywiad

 

Podczas spotkania zapoznawczego omawiamy rzuty nieruchomości oraz podstawowe funkcjonalności. Wybieramy wstępną kolorystykę oraz materiały wykończeniowe. Rozmawiamy o budżecie oraz o Twoich preferencjach. Ustalamy styl, w obrębie którego będziemy się poruszać podczas projektowania. Pokazuję Tobie główne różnice między wybranymi rozwiązaniami, ich wady i zalety.

Spotkanie może się również odbyć w formie rozmowy on-line.

2/4 – wizualizacje wstępne na podstawie wywiadu

 

Po spotkaniu, w umówionym terminie, dostajesz ode mnie wstępne wizualizacje, orientacyjny kosztorys oraz spis produktów. To czas, w którym określasz czy projekt w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom, czy też wolałbyś nanieść zmiany. Na tym etapie ustalamy, które elementy projektu są zgodne z Twoimi wyobrażeniami, a nad którymi musimy jeszcze popracować. Określamy konkretne obszary, w których niezbędna będzie korekta. Na tej podstawie nanoszę zmiany w projekcie.

3/4 – Wizualizacje ostateczne

 

Wizualizacje ostateczne są odpowiedzią na Twoje wątpliwości, które pojawiły się na etapie pierwszych wizualizacji. Na tym etapie również otrzymujesz szacunkowy kosztorys oraz spis wybranych produktów, które mogły ulec zmianie po zmianach do pierwszego etapu. Ten etap stanowi podstawę do wykonania projektu wykonawczego, dlatego tak ważne jest potwierdzenie wszelkich zmian projektowych.

4/4 – Projekt wykonawczy

 

Na tym etapie otrzymujesz pełne opracowanie wykonawcze, które umożliwi sprawne zrealizowanie projektu. W pakiet wykonawczy wchodzą: wizualizacje ostateczne, dokumentacja techniczna dla wykonawców, projekty mebli na zamówienie oraz wyceny na poszczególne artykuły. Dodatkowo otrzymujesz finalny budżet w oparciu o otrzymane wyceny produktowe oraz spis wszystkich produktów wykorzystanych w projekcie.